ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان رویداد مجازی (وبینار) معرفی نیازهای فناورانه صنعت برق
صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می کند

رویداد مجازی (وبینار) معرفی نیازهای فناورانه صنعت برق

به گزارش معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، رویداد «توسعه فناوری در صنعت برق» با هدف پاسخگویی به نیازهای فناورانه صنعت برق کشور با استفاده از توانمندی و ظرفیت های شرکت‌های دانش بنیان و فناور برگزار می‌شود.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان رویداد استارتآپی با محوریت بهینه سازی مصرف انرژی در صنعت
شرکت شهرک های صنعتی استان تهران برگزار می کند

رویداد استارتآپی با محوریت بهینه سازی مصرف انرژی در صنعت

شرکت شهرک های صنعتی تهران با همکاری مرکز توسعه، نوآوری، شتابدهی و کارآفرینی عصر دانش ماد در نظر دارد "رویدا استارت آپی با محوریت بهینه سازی مصرف انرژی در صنعت" در سالن همایش فرهنگی رفاهی از ساعت 9 الی 12 برگزار نماید.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان انتخاب فعّال اقتصادی برتر حوزه انرژی پاک (برقآبی)
فراخوان کنفدراسیون اتاق های بازرگانی و صنعت آسیا-اقیانوسیه (CACCI)

انتخاب فعّال اقتصادی برتر حوزه انرژی پاک (برقآبی)

کنفدراسیون اتاق های بازرگانی و صنعت آسیا-اقیانوسیه (CACCI) هر دو سال یکبار نسبت به انتخاب کارآفرین برتر در سطح آسیا و اقیانوسیه، در سه حوزه جوانان، بانوان و انرژی برقآبی اقدام می نماید به برندگان جوائزی اعطا خواهد شد.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان فراخوان شرکت های برق منطقه ای تهران و برخی شهرهای دیگر برای مشارکت در اجرای طرح پیک سایی
با حمایت حوزه توسعه زیست بوم نوآوری انرژی معاونت علمی:

فراخوان شرکت های برق منطقه ای تهران و برخی شهرهای دیگر برای مشارکت در اجرای طرح پیک سایی

در راستای آئین‌نامه پیک سایی تابستان 1399 توانیر، شرکتهای توزیع نیروی برق تهران بزرگ، شهرستان اصفهان، استان کردستان، استان خراسان جنوبی، غرب مازندران، و استان سیستان و بلوچستان در نظر دارند از شرکتهای خدمات مشاوره و سایر شرکتهایی که تجربه کاری در پروژه های مشاوره در خصوص کاهش پیک برق مشترکین برق دارند، برای انجام خدمات اجرایی طرح افزایش مشارکت مشترکین برق خانگی و تجاری در کاهش پیک و پاسخگویی بار دعوت به همکاری نمایند.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان رويداد ايده تا اجرا در حوزه مديريت مصرف برق
در راستای برنامه پیک سایی تابستان 1399 برگزار می‌شود:

رويداد ايده تا اجرا در حوزه مديريت مصرف برق

رويداد ايده تا اجرا در حوزه مديريت مصرف برق در بستر فضاي مجازي و به صورت غير حضوری با همكاري حوزه توسعه زیست بوم نوآوری انرژی معاونت علمي و فن آوري رياست جمهوري و شركت توانير و به همت شركت توزيع نيروي برق شهرستان مشهد و همكاري مركز شتاب ايده اجرا مي شود.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان نخستین رویداد توسعه فناوری صنعت برق به علت جلوگیری از شیوع بیماری کرونا لغو و به زمان دیگری موکول شد.
شورای سیاستگذاری نخستین رویداد توسعه فناوری صنعت برق اعلام نمود

نخستین رویداد توسعه فناوری صنعت برق به علت جلوگیری از شیوع بیماری کرونا لغو و به زمان دیگری موکول شد.

با عنایت به اهمیت حفظ سلامتی شرکت کنندگان رویداد توسعه فناوری صنعت برق و هشدارهای وزارت بهداشت در زمینه پیشگیری از انتشار ویروس کرونا و به حداقل رساندن حضور در اجتماعات بزرگ در محیط های سرپوشیده هنگام شیوع بیماریهای واگیردار، شورای سیاستگذاری نخستین رویداد توسعه فناوری صنعت برق اعلام نمود که علیرغم تمهیدات و هماهنگی‌های انجام شده، برگزاری این رویداد در این مقطع لغو شد. ✅زمان برگزاری متعاقبا از طریق کانال های ارتباطی اعلام خواهد شد.✅

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان هدف رویداد توسعه صنعت برق رفع نیازهای صنعت برق با کمک شرکت‌های دانش بنیان و نخبگان داخلی است.
دستیار توسعه زیست بوم نوآوری حوزه انرژی:

هدف رویداد توسعه صنعت برق رفع نیازهای صنعت برق با کمک شرکت‌های دانش بنیان و نخبگان داخلی است.

دستیار توسعه زیست بوم نوآوری حوزه انرژی در این‌باره اظهار کرد: برنامه‌ریزی برگزاری نخستین رویداد توسعه فناوری در صنعت برق بر اساس توافقات صورت گرفته میان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مجموعه وزارت نیرو، به ویژه شرکت توانیر و ساتکاب شکل گرفت.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان تحول نوآورانه در «نفت» موتور محرکه کشور خواهد شد
معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری:

تحول نوآورانه در «نفت» موتور محرکه کشور خواهد شد

معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری در«گردهمایی شرکت‌های دانش بنیان و استارتاپ‌های صنعت نفت و ارائه نیازهای فناورانه» بر لزوم رشد حمایت‌ها از زیست‌بوم صنعت نفت تاکید کرد.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان نخستین رویداد "توسعه فناوری در صنعت برق"  به همت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌گردد
در راستای توسعه زیست بوم نوآوری حوزه انرژی

نخستین رویداد "توسعه فناوری در صنعت برق" به همت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌گردد

در این رویداد 2 روزه که در تاریخ 5 و 6 اسفند ماه 1398 در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار می شود، بخشی از نیازمندی های صنعت برق کشور در حوزه های "تولید، انتقال و توزیع" معرفی خواهند شد و شرکت ها و فناورانی که بهترین پیشنهادها و راهکارهای فناورانه را برای حل مسائل مطروحه ارائه نمایند، فرصت همکاری تجاری با شرکت های زیرمجموعه وزارت نیرو را خواهند یافت.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان رویداد استارت‌آپی با محوریت بهینه‌سازی مصرف انرژی در صنعت

رویداد استارت‌آپی با محوریت بهینه‌سازی مصرف انرژی در صنعت

به اطلاع علاقه‌مندان می‌رساند شرکت شهرک‌های صنعتی تهران با همکاری مرکز توسعه نوآوری، شتابدهی و مشاوره کارآفرینی عصر دانش ماد، رویداد استارت‌آپی با محوریت بهینه‌سازی مصرف انرژی در صنعت را در تاریخ دوشنبه پنجم اسفند (مصادف با روز مهندس) برگزار می‌نماید.