پیوندها
صفحه اصلی > آرشیوها > آخرین مطالب 
آخرین مطالب
توسط ایرانول
نخستین ربات " انتخاب روغن موتور مناسب خودرو" ساخته شد
ربات جستجوی روغن موتور مناسب خودرو برای نخستین بار در کشور با همت و همکاری عده ای از متخصصان داخلی توسط شرکت نفت ایرانول راه اندازی شد.
١٨:٠٥ - 1396/07/30
رصد فناوری
طراحی نیروگاه‎های جدید فراساحلی توسط ژاپنی‎ها
دولت ژاپن در حال بررسی طرحی است که طی آن از کشتی‎هایی که با استفاده از LNG برق تولید می‎کنند برای تامین برق جزایر اندونزی استفاده خواهد شد.
١٧:٤٢ - 1396/07/30

نشست آشنایی شرکت های دانش بنیان با بازار شرکت های کوچک و متوسط فرابورس
نشست آشنایی شرکت های دانش بنیان با بازار شرکت های کوچک و متوسط فرابورس برگزار می شود
١٦:١٥ - 1396/07/29
با برگزاری رویداد جذب سرمایه
زمینه تعامل سرمایه‌گذاران و فعالان دانش‌بنیان ایجاد می‌شود
نخستین دوره از سلسله رویدادهای Tech Deal با هدف جلب سرمایه‌گذاران و صاحبان صنایع به کسب و کارهای دانش‌بنیان بومی با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و فن‌بازار ملی ایران برگزار می‌شود.
٠٨:٣٠ - 1396/07/29

پنجمین نمایشگاه نو آوری و فناوری ربع رشیدی RINOTEX2017 و اولین نمایشگاه تخصصی نوآوری و فناوری نفت،گاز و پتروشیمی
پنجمین نمایشگاه نو آوری و فناوری ربع رشیدی RINOTEX2017 واولین نمایشگاه تخصصی نو آوری و فناوری نفت،گاز و پتروشیمی زمان برگزاری: 24-20 آبان ماه
٢١:٢٥ - 1396/07/28
اولویت‌های مدیرعامل جدید شرکت ملی پالایش و پخش اعلام شد
مراسم معارفه مدیرعامل جدید شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی با حضور وزیر نفت
اولویت‌های مدیرعامل جدید شرکت ملی پالایش و پخش:
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی در مورد اولویت‌های این شرکت، بیان کرد: نخستین اولویت اتمام هر سه فاز پالایشگاه ستاره خلیج فارس است. با به مدار آمدن این پروژه بار روانی در مورد بنزین در کشور برداشته می‌شود.
١١:١٥ - 1396/07/26
در گفتگو با کارشناس ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی مطرح شد:
تابش خورشید‏، برق برخی روستاهای کشور را تامین می‌کند
دولت اعتقاد دارد که تامین برق روستاهای دورافتاده از طریق روال عادی سیم‌کشی هزینه‌بر بوده و به صرفه نیست، به همین دلیل تدبیری اندیشیده که استفاده از پنل‌های خورشیدی بر روی بام خانه‌ها و یا مزارع روستانشینان را انجام دهد. پنل‌های خورشیدی فشار اقتصادی خانواده‌های روستایی را نیز کاهش می‌دهند‏، چرا که هزینه کنتور برق آنها صفر می‌شود.
١٤:٢٦ - 1396/07/25

چهارمین کنفرانس بین المللی مهندسی دانش بنیان و نوآوری
«چهارمین کنفرانس بین المللی مهندسی دانش بنیان و نوآوری (KBEI2017) در تاریخ 1 دی 1396 در تهران، دانشگاه علم و صنعت برگزار خواهد شد. کلیه مراحل کنفرانس از افتتاحیه با ارائه محققان از جوامع بین المللی، سخنرانان کلیدی، ارائه مقالات، کارگاه های آموزشی و سایر برنامه های کنفرانس تا اختتامیه آن، در یک روز برگزار می شود.
١٤:٠٧ - 1396/07/12

سومین کنگره راهبردی و نمایشگاه نفت و نیرو
سومین کنگره راهبردی نفت و نیروی ایران در تاریخ 18 الی 20 مهرماه سال جاری با حضور مقامات عالی،معاونان و مدیران ارشد وزارتخانه های نفت و نیر،مدیران و چهره های برجسته سازمان ها و شرکت های داخلی و بین المللی از جمله Zarubezhneft, Ansaldo,DNO,WPC, GECF,Shell,Linde,Eni,OMV در محل مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار میگردد.
١٤:٠٥ - 1396/07/12

کاهش قیمت برق نیروگاه های بادی فراساحلی
🔹کاهش پرشتاب قیمت برق نیروگاه های بادی فراساحلی نقطه عطفی در فناوری های سبز به شمار می رود. در سال 2014، توان تولیدی توسط این نیروگاه ها با قیمت 150 پوند بر مگاوات ساعت به فروش می رفت که در آخرین مزایده این قیمت به 57.5 پوند بر مگاوات ساعت کاهش یافته است. این عدد در مقایسه با هزینه تولید برق نیروگاه اتمی Hinkley C که 92.5 پوند بر مگاوات ساعت است، تأمل برانگیز است.
١٤:٤٨ - 1396/07/11

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir