پیوندها
صفحه اصلی > آرشیوها > آخرین مطالب 
اخبار > کاهش 12هزار شغل از مجموعه جنرال الکتریک به دلیل تغییر اساسی از انرژیهای فسیلی به سمت انرژیهای تجدیدپذیر


  چاپ        ارسال به دوست

کاهش 12هزار شغل از مجموعه جنرال الکتریک به دلیل تغییر اساسی از انرژیهای فسیلی به سمت انرژیهای تجدیدپذیر

جنرال الکتریک 12هزار شغل از مجموعه های خود را به دلیل تغییر اساسی از انرژیهای فسیلی به سمت انرژیهای تجدیدپذیر کاهش خواهد داد. جنرال الکتریک بعد از سالها سرمایه گذاری بر روی نیروگاه های گازسوز، پی به این حقیقت برده است که بازار انرژی در حال چرخش از سوختهای فسیلی به سمت انرژیهای تجدیدپذیر می باشد. تمرکز جنرال الکتریک تا کنون بر روی گاز طبیعی بوده است و معامله 10 میلیارد دلاری دو سال پیش برای خرید اموال شرکت آلشتوم فعال در حوزه انرژی نیز بر این مشکل افزوده است. 
12هزار نفر یک پنجم نیروهای این شرکت را شامل می شوند و شرکت برای حفظ حضور خود در بازار انرژی برنامه برای کاهش حضور در عرصه سوختهای فسیلی و گاز طبیعی و گسترش فعالیت در حوزه انرژیهای تجدیدپذیر دارد. این کاهش نیرو و تغییر سیاست باعث کاهش یک میلیارد دلاری هزینه شرکت خواهد شد. با این تغییر جهت، جنرال الکتریک برای جلوگیری از کاهش ارزش سهام خود در بازار داوجونز برنامه ریزی نموده است. کمپانی زیمنس نیز به دلیل کاهش سفارشات در حوزه نیروگاه های فسیلی در ماه گذشته 6900 نفر از نیروهای خود را اخراج و بخشی از واحدهای خود را تعطیل نمود.
منبع:
http://www.renewableenergyworld.com/articles/2017/12/ge-s-12-000-job-cuts-highlight-uneasy-shift-to-renewable-energy.html


١٢:٣٩ - 1396/10/17    /    شماره : ٣٠٤٨٤    /    تعداد نمایش : ٤٧٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir